Golden Retriever

En yakın dostlarımıza...

Adını "İnsanların en yakın ve en sadık DOST 'ları köpeklerdir." ilkesinden yola çıkarak alan, 21.11.1997 tarihinde İzmir'in şirin ilçesi Seferihisar'ın Kavakdere Köyünde kurulan, 8400 m² alanın 3800 m² lik kısmında faaliyet gösteren çiftliğimizde ağırlıklı olarak üretim yapılmaktadır.

Çiftliğimizde büro, ani müdahale için veteriner hekim kliniği, hayvanseverlerin çiftliğimizi ziyaretlerinde eksik malzemelerini temin edebileceği pet-shop, banyo-wc den oluşan idari bina, evcillerimizin temizlenebilmesi ve ilaçlanabilmesini sağlamak amacıyla kurulmuş banyo ile

  • 34 komple kapalı
  • 19 adet yarı açık yarı kapalı
  • 8 adet XXL
  • 1 adet rehabilite odası
  • 2 adet karantina kenneli

bulunmaktadır . Kennel ölçümleri 4 ila 12 m² arasında değişmektedir. Çiftliğimizde 750 m² toprak, 750 m² çim olmak üzere toplam 1500 m² dolaşma alanı mevcuttur. Kennellerimizin tamamında ısıtma ve soğutma sistemleri mevcuttur. Köpeklerimizin %95 'lik bir bölümü sosyal birliktelik içerisinde yaşamlarını sürdürmektedirler.

Misyon & Vizyon

Amacımız siz değerli hayvan severlere standartlara uygun safkan yavrular üretmek, DOST' larımıza konaklama, dünya standartlarında eğitim, danışmanlık hizmetlerini 7 gün 24 saat sınırsız ve güvenilir olarak kaliteli hizmet verebilmektedir. İyileştirme çalışmalarımız her geçen gün tavsiyeleriniz doğrultusunda devam edecektir.

Epigra Asteriks Epigra Asteriks Kırmızı
epigra iletişim hizmetleri reklam ajansı, Izmir